Partneři portálu

Cebia

Cebia, spol. s r.o., je leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Společnost dlouhodobě pomáhá motoristům s bezpečným nákupem ojetých vozidel. Cebia nabízí vedle komplexní služby AUTOTRACER, která je dostupná on-line na www.zkontrolujsiauto.cz, řadu dalších služeb pro prověřování původu a originality vozidel. Podrobnější informace naleznete zde.

cebia-logo.gif

Vozidla s certifikátem Cebia REPORT:

Systém Cebia REPORT slouží ke klasifikaci vozidla a je jediným nástrojem na trhu, který dokáže na první pohled např. v inzerci odlišit ojetá vozidla s prokazatelnou a nezávadnou historií od těch ostatních. Systém Cebia REPORT hodnotí vozidlo podle výsledku kontroly stavu najetých kilometrů, podle prověření skutečného roku výroby, zdali není odcizené, zda není v leasingu a jestli VIN souhlasí se značkou a modelem. Zájemce o koupi ojetého vozu tak získá 5 klíčových informací přehledně ohodnocených hvězdičkami. Podrobnější informace naleznete zde.

Prověření vozidla v systému AUTOTRACER:

U vozidel, u nichž není uveden certifikát Cebia REPORT, nebo máte zájem o podrobnější informace, než jsou uvedeny na certifikátu, je na www.zkontrolujsiauto.cz k dispozici AUTOTRACER - on-line systém společnosti Cebia. Ten slouží k základnímu prověření historie vozidla a je masově používán motoristickou veřejností před koupí ojetého vozidla. Díky systému AUTOTRACER se dozvíte především historické záznamy stavu tachometru, ověříte skutečný rok výroby, servisní historii, záznamy o poškození nebo o prodeji, získáte návod na kontrolu identifikátorů vozidla a další údaje z historie vozu v dalších až 11 kategoriích. Podrobnější informace naleznete zde.

 

RCI Financial Services, s.r.o. 

RCI Financial Services, s.r.o. patří mezi nejvýznamnější značkové leasingové společnosti na českém trhu. Své služby nabízí pod obchodní značkou RENAULT FINANCE a DACIA FINANCE prostřednictvím sítě autorizovaných dealerů Renault po celé ČR.

rci-new.png

Společnost RCI Financial Services, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 1. ledna 1999 po podpisu Smlouvy o založení společného podniku pod názvem RCI Financial Services, s.r.o. mezi UniCredit Leasing CZ, a.s. (jednou z největších leasingových společností na českém trhu) a francouzskou RCI Banque S.A. (100% součást skupiny groupe RENAULT S.A. je jednou z největších značkových financujících společností na evropském trhu).

Hlavním předmětem činnosti společnosti je podpora prodeje vozů značky Renault formou nabídky financování prostřednictvím finančního leasingu, spotřebitelského úvěru a operativního leasingu vč. varianty full servis